Fotograf
 
Sponzor list
 
 
 
 

 

 
 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


LIPNO DRAGON BOAT RACE 2016 - výsledky

LIPNO DRAGON BOAT RACE 2016 - časový rozpis

LIPNO DRAGON BOAT RACE 2016 - doprovodný program

Hlavní doprovodný program

11:00 - Zlodějská pohádka
Divadlo Potulného čajovníka

12:00 - Proti všem
Gladius (šermíři)

13:00 - Piráti
Gladius (šermíři)

14:30 - Čaj lásky
Divadlo Potulného čajovníka

15:30 - Příběh z Valhaly
Gladius (šermíři)

18:30 Vyhlášení výsledků dračích lodí

19:00 Koncerty
Mustang bluesride - rock´n´roll
Akia .b.a. - punk rock
Pakáž - ska


Celodenní program
od 10:00 do 17:00

Lezecká stěna, obří lezecká síť, dětská dračí loď, tvůrčí dílna ateliéru Tvor, animace s lišákem Foxem, skákací atrakce, Al Rašíd - střelnice, slack line a další zábava pro malé i velké

Lezecká stěna
Obří lezecká síť
Dětská dračí loď
Skákací atrakce
Tvůrčí dílna ateliéru Tvor
Animace s lišákem Foxem
Al Rašíd - střelnice
Slack line
Další atrakce

Zdroj: www.lipno.info - Zahájení letní turistické sezóny


LIPNO DRAGON BOAT RACE 2016 - přihlášené posádky

 

číslo = VS název posádky kategorie kapitán startovné
1 Hanace seniors MIX Brendy  
2 NEOHROŽENÍ MIX Barbora Šimánková BÚ - 15.4.
3 ČEVAK FIRMA Miloslav Procházka  
4 GRASS CZECH s. r. o. FIRMA Pavlína Augustinová  
5 Máš hlad? MIX Tomáš Zajíc Saiko  
6 Žabí stehýnka ŽENY Lenka Autoška Filipová BÚ - 25.4.
7 NECKY POD PROUDEM FIRMA František Honza BÚ - 26.4.
8 BACHA MIX David Petrovič  
9 SOPTÍCI MIX Klára Kočerová  nestartují
10 Arcimigoti MIX Jan Roška BÚ - 20.4.
11 NADRAKY MIX Martin Kantor  
12 Půjčovna lodí VYDRA MIX Pupek  
13 Plovoucí tygři MIX Barbora Kubičková BÚ - 13.4.
14 Draci z HABAU FIRMA Tomáš Fara  
15 Sinop SMP s.r.o. FIRMA Michal Beneda BÚ - 3.5.
16 Dračí Jezdci České Velenice MIX Češka Jan ZDARMA
VÍTĚZ 2015
17 Výletníci MIX Radim Roška BÚ - 21.4
18 Hladoví Hroši MIX Jiří Šuléř  
19 Hladoví Hrošíci MIX Jiří Šuléř  
20 Kubovo stíhačky ŽENY  Martina Krupauerová BÚ - 5.5.
21 Krastyho smečka MIX Tomáš Roubal BÚ - 26.4.
22 Pražský Klub Dračich Lodí MIX David Kučera  
23 Dragon team PLZEŇ MIX Jaromír Nejedlý BÚ - 26.4.
24 Česká olympijská nadace MIX Petra Povolná FREE
25 MODRÉ RYBIČKY MIX Jitka Šefránková BÚ - 26.4.
26 HANACE MIX Šárka Ema Pfefferová  
27 Dravé Saně ŽENY Eva Menzingerová BÚ - 6.5.
28 Brýle Pro Sport.cz MIX Jan Podlešák  
29 Průtrž Dračen MIX Tomáš Kafka  
30 ENGEL FIRMA Andrea Hovorková BÚ - 20.5.
31 DELNET CZ s.r.o. FIRMA Martin Roučka BÚ - 16.5.
32 RYCHLÝ PÍPY MIX Dan Kolář BÚ - 16.5.
33 INTOP TÝN MIX Plojhar Slavomír BÚ - 19.5.
34 GRIPENI MIX Petr Březina  
35 Satani z Doubí MIX Vilém Klaboch  
36 DíFKy ŽENY Kateřina Kubičková BÚ - 13.5.
37 Agonie MIX Martin Kukačka  
38 Jihočeští draci MIX Nováček Jan  
39 Klub třeboňských kaprů MIX Pavel Řimnač  
40 Lipenská letka MIX Petr Dušek  
41 Pilsner Dragons MIX  David Malínský BÚ - 16.5.
42 Landal Green Team ŽENY Kateřina Vojtíšková  
43 Přátelé Tatranského čaje MIX Petr Novák BÚ - 18.5.
44 Korado - Kobylnice
MIX Slavomír Plojhar
BÚ - 19.5.


Novinky
NEJBLIŽŠÍ AKCE


FACEBOOK
Sledujte aktuální dění, staňte se fanoušky.
www.facebook.com/HANACE 

<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
akceDnesČlánek

Partnerské organizace

Město České Budějovice

Jihočeský kraj

Obec Plavy

TOPlist

Powered by PhpRS | Designed by Jan Adámek